Ігор Бєлов - кандидат у народні депутати України по одномандатному мажоритарному округу №223


Дайте шанс новим обличчям у політиці!


0
:
0 0
:
0 0
:
0 0

Вітаю на моєму офіційному сайті! Давайте знайомитись!


Бєлов Ігор Ігорович – (рус. Белов Игорь Игоревич; нар. 8 вересня 1995 р. м. Миколаїв). Політик, громадський діяч. Керівник молодіжного напряму у фракції Радикальної Партії. У 2018 році визнаний кращим молодим політиком в Україні віком до 30 років. У 2016-2017 роках двічі лауреат премії від Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розвитку України.ЖИТТЄПИС

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

ПОЛІТИЧНА КАР'ЄРА

МОЛОДІЖНЕ КРИЛО РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ

НАПАДИ

ПОГЛЯДИ

ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ

21 липня я буду балотуватися до Верховної Ради України на позачергових парламентських виборах. Я розповім про себе і обов'язково захочу почути про вас. Зараз мені 23 роки. Я студент, який вірить в те, що ми власноруч створюємо своє майбутнє.

Ігор Бєлов

Мої відео з особистого YouTube-каналу


Закликаю кожного мешканця Шевченківського ройону столиці як представник ваших інтересів у парламенті та як кандидат у народні депутати України зробити правильний вибір!

Моя передвиборна програма


Сьогодні в нашій країні наступив етап нової формації сприйняття політичного життя. Людям набридли старі політики, котрі роками обманюють виборців, які крадуть не тільки гроші, але й мрію, крадуть наше сучасне й майбутнє, забуваючи про ті обіцянки, котрі давали під час передвиборної кампанії.

 

Я вперше баллотуюсь до Верховної Ради і щиро сподіваюсь на Вашу підтримку. Хочу донести до суспільства, що нарешті сформувалось покоління молодих політичних лідерів, для яких є неприйнятними та незрозумілими такі явища, як «договорняки», корупційні заробітки та політичний бізнес. Я народився в незалежній Україні та зростав, спостерігаючи як і всі українці за аморальним брудом, котрий вже майже 30 років називається політикою. Після таких подій, як Революція гідності, війна на сході України, а також прагнення нашого багатостраждального народу жити за європейськими стандартами, мені дико було спостерігати за тим, що накоїли наші політики за останні роки.

 

Я маю чіткий план дій районного та всеукраїнського розвитку для покращення життя кожного українця! Я щиро вірю, що виборці у нашому 223 виборчому округу нарешті скажуть «ні» популістам, маніпуляторам, гречкосіям та іншим товстосумам, віддавши свій голос за нові ідеї та чесне майбутнє.  Депутатський мандат для мене означає професійно виконувати функції, покладені на депутата законом, та представляти і відстоювати інтереси моїх виборців.

 

Враховуючи мої професійні знання та навички, своїми ключовими завданнями, які буду реалізовувати на законодавчому рівні у своїй діяльності як народного депутата України, а також шляхом депутатських запитів та іншими законними шляхами у разі перемоги на виборах, я вбачаю наступне:

ЕКОНОМІКА

КРЕДИТУВАННЯ ТА КВОТИ ДЛЯ МОЛОДІ

ЗАКОН, НЕДОТОРКАНІСТЬ І ВИБОРЧИЙ КОДЕКС

АНТИКОРУПЦІЙНА РЕФОРМА

ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ ТА БЛОКЧЕЙН

НАЦБЕЗПЕКА ТА МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

СОЦІАЛЬНА БЕЗПЕКА

НАШ ОКРУГ

Буду чесним, я не можу пообіцяти Вам здійснення всіх вищезазначених цілей, оскільки в парламенті один депутат не вирішує все. Але я точно можу пообіцяти, що буду робити все від мене залежне, щоб вибороти краще майбутнє для нашого округу та країни в цілому, чого б це мені не коштувало. Тому прошу дати шанс щось змінити!


Разом ми переможемо!

Я пишу відкрито та з душею. Не хочеться обіцяти неможливих речей, давати клятви, робити гучні заяви про успішну країну. Живу в реальному світі й розумію сьогоднішні проблеми з якими ми стикаємося кожного дня. На вибори йду вперше. Йду без мільйонного капіталу, але з чистою совістю. Без допомоги олігархів, але з підтримкою рідних та друзів. Ніколи в житті не боявся брати на себе відповідальність й завжди залишався людиною. Мені 23, я йду, руйнуючи стереотипи, які нав‘язували нам роками.

Ігор Бєлов

Ваші внески у нашу кампанію


Звертаюсь по вашу допомогу!

Висуваюся у народні депутати України по найбільш скандальному мажоритарному округу - 223.


Як і обіцяв, ми з командою проводимо відкриту, чесну та прозору кампанію. Тому потребуємо вашої підтримки. У нас багато ідей, задумів, планів для діяльності які потрібно донести людям через агітаційні матеріали.


У Шевченківському районі столиці проживає близько 180 000 виборців. Щоб кожному донести нашу ідею потрібно чимало попрацювати. Загальна вартість надрукованих аркушів паперу становить близько 300 000 грн. Для честної компанії - велечезна сума. Такі складні етапи - запорука відкритості, відповідальності.


Друзі, долучайтесь до формування нашої виборчої кампанії, заповнюйте анкету нижче!


Підтримати кампанію ви можете:

  • У якості волонтера на виборчому окрузі;
  • Технічними матеріалами (папір, клей, транспорт, мегафони);
  • Фінансово, перерахувавши свій внесок на рахунок (5168 7551 0354 6178 - Бєлов І.І.), або передати особисто під звітність.


Кожен Ваш вклад сприяє оновленню в нашій країні. 


Дякую за вашу підтримку!

Зустрічі з мешканцями нашого району


Зараз заведено вважати, що потрапити у парламент може тільки людина з великою кількістю грошей. Я руйную цей стереотип, балотуючись без мільйонних статків, але з підтримкою друзів, рідних та з бажанням до справжніх змін!

Ігор Бєлов

Мої контакти


Готовий до спілкування та знайомства з кожним!

Телефон: +38 (093) 946-01-28


E-mail: belov_igor_95@ukr.net


Формування парламенту не менш важливе, ніж вибори президента України. Саме тому я вірю в те, що ти зробиш правильний вибір і сподіваюсь на твою підтримку!

Ігор Бєлов